Restorāns

 

Pēc veiksmīgi izspēlētām 9 bedrītēm, novietojot nūju ratiņus, Jūs esat nonākuši pie 19. bedrītes (tā golferu valodā dēvē restorānu).
Ir pienācis laiks atpūsties – mājīgā, ainaviskā vidē, nesteidzīgi baudīt īpaši Jums gatavotus šefpavāra ēdienus un spirdzinošus dzērienus no bāra. Baudiet glāzi laba vīna, klausoties putnu balsīs, dzenājot odus un vērojot golfa spēli. Tā teikt, pēc labas puterēšanas* seko dūšīga zupperēšana**.

* puterēšana – bumbiņas ripināšana
** zupperēšana – kārtīgs ēdiens

Jau 2. gadu Golfa laukumā Viesturi saimnieko restorāns "Grill Country". Kā atzīst paši restorāna saimnieki: "Trāpīt mērķī ir katra restorāna pamatuzdevums!"

"Grill Country" filozofija, ja salīdzina ar golfu, ir ļoti līdzīga. Aiz muguras ir gandrīz 20 gadi kopš esam saistīti ar šo darbības vidi un visu laiku cenšamies soli pa solim pilnveidoties, gluži kā golfa spēlē. Visu mūžu spēlēt un mācīties, zinot, ka šis process nekad neapstāsies un gūt maksimālu baudu.

Restorāna mājas lapa: http://grillcountry.lv

Telefons restorāna rezervācijai: +371 27127652 | +371 26444390

Pasākumiem un viesībām e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

16.jpgrest.terase.jpg20120818_165446.jpg5.jpg

Sadarbība